• English
 • O firmie


  Przedsiębiorstwo P.P.H. BORMECH zostało założone w 1969 roku, kiedy początkowo był to mały zakład rzemieślniczy. Rozwijając się w 1983 roku rozpoczął szereg dostaw kooperacyjnych dla Fabryki Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej. Pierwotnie była to produkcja elementów z tworzyw sztucznych, która została rozszerzona w 1989 roku o tłoczone metalowe elementy karoserii do Fiata 126p. FSM opierając się o wysoką jakość wytwarzanych części podpisała z P.P.H. BORMECH podpisała wieloletnią umowę kooperacyjną.

  Aktualnie głównym produktem firmy są zbiorniki LPG, sprzedawane w kraju, jak i za granicą. Wysoka dbałość o jakość wykonania sprawiła, że jesteśmy jednym z czołowych producentów w kraju. Posiadamy certyfikat ASME, dzięki czemu eksportujemy zbiorniki również do Stanów Zjednoczonych, oraz Kanady. Posiadamy park maszynowy, dzięki któremu podejmujemy się nowych projektów, usług.

  Dodatkowo przedsiębiorstwo produkuje części i akcesoria dla przemysłu motoryzacyjnego przeznaczone między innymi dla takich firm jak: Delphi, Delfo, Fiat oraz Nexteer.

  W polityce P.P.H. BORMECH, obok rozbudowy potencjału produkcyjnego i podejmowanych przedsięwzięć, zmierzających do stałego wzrostu jakości wyrobów, znaczne miejsce zajmują zagadnienia ochrony środowiska, warunków pracy, podnoszenia kwalifikacji pracowników oraz spełniania oczekiwań klientów. W 1995 roku P.P.H. BORMECH S.C. uzyskało status Zakładu Pracy Chronionej. W 2002 roku firma przekształciła się w Spółkę z o.o.

  Od 1998 roku P.P.H. Bormech posiada certyfikowany System Zarządzania Jakością – obecnie według normy ISO 9001 : 2015 i specyfikacji technicznej na części motoryzacyjne IATF 16949 : 2016.

  Strona korzysta
  z plików Cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.