• English
  • Kontakt


    P.P.H. BORMECH
    76-270 Ustka, Charnowo 3

    tel./fax (+48 59) 846 11 34 / 35
    e-mail: biuro@bormech.pl

    Pracujemy od PON do PT w godzinach 7-15

    Wiceprezes Zarządu
    Rafał Borecki
    nr wewnętrzny (32)
    e-mail: rafal.b@bormech.pl

    Wiceprezes Zarządu
    Dariusz Roman
    e-mail: dariusz.r@bormech.pl

    Sekretariat
    Patrycja Gościłowicz-Włosek
    e-mail: patrycja.g@bormech.pl

    Główna Księgowa
    Bożena Niewęgłowska
    nr wewnętrzny (44)
    e-mail: bozena.n@bormech.pl

    Kontrola Jakości
    inż. Arkadiusz Samuła
    nr wewnętrzny (36)
    e-mail: arek.s@bormech.pl

    Dział Kadr
    Anna Kawalec
    nr wewnętrzny (43)
    e-mail: anna.k@bormech.pl

    Mistrz Narzędziowni
    Waldemar Wróblewski
    nr wewnętrzny (39)
    e-mail: waldemar.w@bormech.pl

    Magazyn
    Łukasz Lewandowski
    nr wewnętrzny (34)
    e-mail: lukasz.lewandowski@bormech.pl

    Kierownik produkcji
    Artur Wróblewski
    nr wewnętrzny (40)
    e-mail: artur.w@bormech.pl

    Kierownik ds. zaopatrzenia
    inż. Maciej Zamęcki
    nr wewnętrzny (36)
    e-mail: maciej.z@bormech.pl

    Dział Zarządzania
    Systemami Jakości
    Henryk Szreder
    nr wewnętrzny (42)
    e-mail: henryk.sz@bormech.pl

    Dział Techniczny
    inż. Maciej Zamęcki
    nr wewnętrzny (36)
    e-mail: maciej.z@bormech.pl

    Homologacja montażu LPG
    inż. Arkadiusz Samuła
    nr wewnętrzny (36)
    e-mail: homologacje@bormech.pl

    Strona korzysta
    z plików Cookies.
    Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.